Демократска унија за интеграција

ДУИ - Демократска унија за интеграција

Телефон: 044334398

Факс: 044334397

Е-Пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Веб сајт: http://www.bdi.org.mk

Социјални медиуми: Web FB YouTube

Демократска унија за интеграција - ДУИ во медиумите

Програма: http://www.aliahmeti.org/dokumente/programi09.pdf

Преземи ја програмата на македонски јазик (PDF)

Преземи ја програмата на албански јазик (PDF)